Registrace uživatele

Internetový obchod www.keypublishing.cz/site Vám umožňuje zdarma zřídit uživatelský účet a ulehčit tak opakovaný nákup a zvýšit komfort nakupování.

Výhody plynoucí z registrace

Rozhodnete-li se zaregistrovat, získáváte řadu výhod. Nemusíte opakovaně zadávat Vaše údaje při dalších objednávkách a máte pod kontrolu své objednávky. Zároveň s registrací totiž získáte přístup do Klienstké sekce, kde můžete sledovat stav jednotlivých objednávek a měnit Vaše údaje a nastavení.

Proces registrace

Zaregistrovat se můžete kliknutím na odkaz “Registrovat” umístěný v pravé horní části stránek v liště.

Zadejte informace o sobě, tedy Jméno*, Příjmení* a E-mail* a dále si zvolte své přihlašovací jméno a heslo (potřeba zadat 2x pro kontrolu v případě překlepu). Délka hesla musí být minimálně 5 znaků a uživatelské jméno nesmí být delší než 16 znaků. Doporučujeme volit slova bez diakritiky. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné a je nutné je vyplnit.

Pokračujte kliknutím na tlačítko “Registrovat”. Pokud jste zadali Váš platný e-mail, obdržíte na něj obratem Vámi zvolené uživatelské jméno a heslo spolu s dalšími informacemi. Tento e-mail doporučujeme vytisknout a uschovat na bezpečném místě.