Nakladatelství KEY Publishing - Odborná literatura. - SBORNÍKY Pocta Karlu Schellemu k 60. narozeninám

Kliknutím zvětšíte

Pocta Karlu Schellemu k 60. narozeninám

Sborník prací k životnímu jubileu

Cena: 1268,00 Kč Běžně za 1492,00 Kč
1152,73 Kč bez DPH
 ks  

Tato kniha je svým obsahem, rozsahem i strukturou poněkud neobvyklá.
Zcela se vymyká obdobným poctám a sborníkům k jubileu akademických pracovníků.
Docent Karel Schelle působil a působí nejen na právnických fakultách, ale také zároveň na vysokých školách ekonomického a manažerského zaměření. Toto se projevilo i ve struktuře tohoto sborníku. Základem a nejširší částí jsou příspěvky právních historiků, tedy kolegů a přátel, kteří s Karlem Schellem více než 30 let spolupracují a setkávají se na konferencích, u obhajob či státních zkoušek.
Druhou skupinou příspěvků je právo. To vzhledem k tomu, že docent Schelle více než 20 let působí v právní praxi a pozitivní právo (zejména občanské) také déle než 20 let vyučuje na neprávnických vysokých školách.
Třetí skupina příspěvků je z oblasti ekonomie, managementu a pedagogiky. Tato skupina byla zařazena právě proto, že Karel Schelle svým působením mimo právnické fakulty získal mnoho kolegů, jichž si upřímně váží.
Konečně poslední část je věnována osobní vzpomínce kamarádů, kteří na Karla Schelleho vzpomínají především jako na studenta a přítele z mládí.

  • Počet stran: 1248
  • Formát: B5
  • Vazba: V8
  • Rok vydání: 2012 (1.vydání)

ISBN 978-80-7418-144-3

Novinky v nabídce

Není k dispozici

Cena: 0,00 Kč

Není k dispozici

Cena: 0,00 Kč

Zobrazit všechny novinky v nabídce...

Telefon: 777 262 490, e-mail: obchod@keypublishing.cz, více kontaktů...

© 2008 www.keypublishing.cz, webdesign a realizace COVER MEDIA, všechna práva vyhrazena. Tento e-shop je provozován na systému ACTUANA SHOP.