Nakladatelství KEY Publishing - Odborná literatura. - PRÁVO Tereza Erényi a kolektiv Základy pracovního práva - 2. vydání

Kliknutím zvětšíte

Základy pracovního práva - 2. vydání

Tereza Erényi a kolektiv

Cena: 235,00 Kč Běžně za 276,00 Kč
213,64 Kč bez DPH
 ks  

Pracovní právo jakožto právní obor je do určité míry specifické tím, že jeho základní znalost potřebují jak podnikatelé jakožto zaměstnavatelé při své podnikatelské činnosti, tak každý jednotlivec, který vstupuje do pracovněprávního vztahu. I přesto, že je tedy pracovní právo primárně určeno pro co nejširší okruh osob, zákonné znění není příliš přehledné a pro praxi často obtížně uchopitelné.
Publikace shrnuje ucelenou formou základní právní instituty v oblasti pracovního práva. Vedle teoretického základu je kladen důraz především na praktické otázky. Autoři usilují o maximální srozumitelnost jak pro uživatele bez právního vzdělání, tak pro právníky bez odpovídajících praktických zkušeností. Publikace je určena širokému okruhu čtenářů, kteří se potřebují zorientovat v pracovněprávních otázkách – zejména studentům právních i neprávních oborů, personalistům, manažerům i samotným zaměstnancům.

  • Počet stran: 148
  • Formát: B5
  • Vazba: V2
  • Rok vydání: 2012 (2. aktualizované vydání)

ISBN 978-80-7418-147-4

Novinky v nabídce

Není k dispozici

Cena: 0,00 Kč

Není k dispozici

Cena: 0,00 Kč

Zobrazit všechny novinky v nabídce...

Telefon: 777 262 490, e-mail: obchod@keypublishing.cz, více kontaktů...

© 2008 www.keypublishing.cz, webdesign a realizace COVER MEDIA, všechna práva vyhrazena. Tento e-shop je provozován na systému ACTUANA SHOP.