Nakladatelství KEY Publishing - Odborná literatura. - VOLNÝ ČAS Pavel Kadlec Lázeňské a turistické procházky v okolí Velkých Losin

Kliknutím zvětšíte

Lázeňské a turistické procházky v okolí Velkých Losin

Pavel Kadlec

Cena: 118,00 Kč Běžně za 139,00 Kč
107,27 Kč bez DPH
 ks  

Příručka o procházkách v okolí Velkých Losin je určena především pro klienty lázní, lázeňské hosty a návštěvníky TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny.
Příručka nabízí 24 tras procházek a výletů. V záhlaví popisu každé trasy procházky je uvedeno, pro koho je procházka vhodná, jaká je její délka, předpokládaná doba, charakter trasy (po rovině, stoupání), odkaz na barevné přílohy průvodce, kde je uvedeno číslo mapy s barevným označením trasy procházky a číslo foto-přílohy s fotografiemi míst z trasy.
V barevných přílohách, které jsou uvedeny na konci příručky, je 7 map s vyznačenými trasami a 27 foto-příloh s 217 fotografiemi.
Součástí příručky je rovněž krátký popis historie i současnosti lázní, včetně nového termálního parku, místopis obce Velké Losiny s doporučenými prohlídkami a exkurzemi.
Velkou předností pro praktické použití příručky při procházkách je drátová vazba, která umožňuje pohodlné listování i otevření na libovolné stránce.

  • Počet stran: 82
  • Formát: 10 x 21 cm
  • Vazba: drátová
  • Rok vydání: 2017 (1. vydání)

ISBN 978-80-7418-267-9

Novinky v nabídce

Karel Kadlec, Miloš Kmínek, Pavel Kadlec a kolektiv Measurement and Control of Chemical, Food and Biotechnological Processes - Volume I Process Measurement

Measurement and Control of Chemical, Food and Biotechnological Processes - Volume I Process Measurement

Karel Kadlec, Miloš Kmínek, Pavel Kadlec a kolektiv

Cena: 2570,00 Kč
Běžně za 2570,00 Kč

Karel Kadlec, Miloš Kmínek, Pavel Kadlec a kolektiv Measurement and Control of Chemical, Food and Biotechnological Processes - Volume II Process Control

Measurement and Control of Chemical, Food and Biotechnological Processes - Volume II Process Control

Karel Kadlec, Miloš Kmínek, Pavel Kadlec a kolektiv

Cena: 2570,00 Kč
Běžně za 2570,00 Kč

Zobrazit všechny novinky v nabídce...

Telefon: 777 262 490, e-mail: obchod@keypublishing.cz, více kontaktů...

© 2008 www.keypublishing.cz, webdesign a realizace COVER MEDIA, všechna práva vyhrazena. Tento e-shop je provozován na systému ACTUANA SHOP.