Nakladatelství KEY Publishing - Odborná literatura. - MANAGEMENT Tomáš Jeřábek, Vladimír Šefčík, Zdeněk Málek a kolektiv Management služeb hotelnictví a cestovního ruchu - 3. díl - vybrané kapitoly

Kliknutím zvětšíte

Management služeb hotelnictví a cestovního ruchu - 3. díl - vybrané kapitoly

Tomáš Jeřábek, Vladimír Šefčík, Zdeněk Málek a kolektiv

Cena: 184,00 Kč Běžně za 217,00 Kč
167,27 Kč bez DPH
 ks  

Cílem odborné knihy je vysvětlit význam a činnosti vybraných organizačních složek hotelového managementu a managementu cestovního ruchu, procesní vazby mezi nimi a seznámit odbornou veřejnost s aktuálními trendy, úspešnými manažerskými technikami, ale i základními principy fungování hotelu a cestovní kanceláre.
Dále si autoři kladou za cíl přispět k předání specifických profesních znalostí odborníkům, kteří se dále vzdělávají v oboru managementu hotelnictví a cestovního ruchu. Odborná kniha je souhrnem výsledků výzkumné činnosti, znalostí a zkušeností profesionálu z oboru hotelnictví a cestovní ruchu a pedagogů při aplikaci nejen teoretických poznatků, ale i poznatků z praxe.

  • Počet stran: 95
  • Formát: B5
  • Vazba: V2
  • Rok vydání: 2018 (1. vydání)

ISBN 978-80-7418-301-0

Novinky v nabídce

Není k dispozici

Cena: 0,00 Kč

Není k dispozici

Cena: 0,00 Kč

Zobrazit všechny novinky v nabídce...

Telefon: 777 262 490, e-mail: obchod@keypublishing.cz, více kontaktů...

© 2008 www.keypublishing.cz, webdesign a realizace COVER MEDIA, všechna práva vyhrazena. Tento e-shop je provozován na systému ACTUANA SHOP.