Nakladatelství KEY Publishing - Odborná literatura. - PRÁVO, HISTORIE PRÁVA Ladislav Vojáček a kol. Právní dějiny integrující se Evropy

Kliknutím zvětšíte

Právní dějiny integrující se Evropy

Ladislav Vojáček a kol.

Cena: 363,00 Kč Běžně za 446,00 Kč
330,00 Kč bez DPH
 ks  

Publikace přibližuje obecné rysy a vývoj státního zřízení a právních řádů vybraných evropských zemí. V první části je uvedena zobecňující studie, postihující charakteristické rysy a hlavní trendy státoprávního vývoje od počátku středověku až do druhé poloviny 20. století. Ve druhé části se pozornost autorů soustředila na teritoria čtyř významných států současné Evropské unie – Francie, Německa, Itálie a Velké Británie, představujících i v historii významná centra evropského prostoru, a na Franskou říši, stojící u zrodu prvních tří z nich. Celý výklad uzavírá stručný nástin snah o integraci a mírovou spolupráci od středověku až do poloviny 20. století, kdy se začala formovat současná Evropská unie. Na přípravě této publikace se podílel kolektiv českých a slovenských autorů.

  • Počet stran: 254
  • Formát: B5
  • Vazba: V8
  • Rok vydání: 2008 (1.vydání)

ISBN 978-80-87071-80-9

Telefon: 777 262 490, e-mail: obchod@keypublishing.cz, více kontaktů...

© 2008 www.keypublishing.cz, webdesign a realizace COVER MEDIA, všechna práva vyhrazena. Tento e-shop je provozován na systému ACTUANA SHOP.