Nakladatelství KEY Publishing - Odborná literatura. - Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Nabídka produkce nakladatelství KEY Publishing, její ceny a obchodní podmínky uváděné na e-shopu jsou platné výhradně na území České republiky. Objednávky ze Slovenska jsou automaticky předávány smluvnímu partnerovi k vyřízení a distribuci (cena zohledňuje pak i další manipulační náklady a není shodná s cenami uvedenými v rámci elektronického obchodu).

Dodavatel

KEY Publishing s.r.o.
Nádražní 733/176
702 00 Ostrava-Přívoz
IČO: 27781828
DIČ: CZ27781828
tel.: +420 777 262 490
e-mail: redakce@keypublishing.cz
e-mail: obchod@keypublishing.cz
http://www.keypublishing.cz
 

Podmínky nákupu a poskytovaná zvýhodnění

Všechny ceny uvedené v nabídce našeho internetového obchodu jsou včetně DPH a jsou platné v momentě uskutečnění objednávky na území České republiky. Provozovatel si vyhrazuje právo cenu změnit. Ceny knih objednané prostřednictvím e-shopu jsou zhruba o 20 % nižší než v běžných kamenných obchodech. Zákazníkovi e-shopu jsou tak z části nebo úplně kompenzovány náklady na poštovné.

Každá objednávka učiněná v tomto internetovém obchodě je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení Spotřebitelské smlouvy - smlouvy uzavřené na dálku - § 52 a násl. občanského zákoníku. Objednané zboží zůstává majetkem prodávajícího až do úplného zaplacení nakupujícím.

Způsob dodání

Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty na dobírku nebo jako obchodní balík (pokud není sjednáno jinak) do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky. Na přelomu měsíců červenec/srpen a prosinec/leden je z technických důvodů expedice prodloužena o 10 pracovních dnů.

Způsob platby

Úhrada se provádí v hotovosti při převzetí zásilky (při zaslání na dobírku) nebo předem na náš účet na základě elektronicky zaslané zálohové faktury.

Náklady na dodání

K dodávce účtujeme paušální částku 120,- Kč, která slouží k pokrytí části nákladů spojených s expedicí. Tato částka není účtována v případě, že objednávka přesáhne 800 Kč.

Reklamace

Po převzetí zásilky zboží neprodleně prohlédněte a o případných závadách nás obratem informujte! Závady, které naleznete, popište a zašlete na e-mailovou adresu obchod@keypublishing.cz a zboží zašlete zpět.

O oprávněnosti Vaší reklamace bude rozhodnuto do 30 dnů a s výsledkem budete seznámeni e-mailem. V případě oprávněnosti Vám budou vráceny peníze za zboží formou poštovní poukázky typu C, bankovním převodem na účet kupujícího, nebo jiným způsobem na kterém se obě strany dohodnou ve lhůtě do čtrnácti pracovních dnů od ukončení reklamačního řízení.

V případě, že balík je již evidentně poškozený při doručování, nepřebírejte jej! Pošta nám jej vrátí a předejdeme tak společně případným reklamacím. Zboží Vám pak zašleme znovu.

Právo na odstoupení od objednávky

Vzhledem k platným zákonným normám máte právo při nákupu prostřednictvím eSHOPU na bezdůvodné vrácení zboží. Toto právo můžete využít do 14 dnů od okamžiku převzetí zboží. Pro vrácení zboží je rozhodný den podání zásilky k přepravě. Zboží pečlivě zabalte a odešlete zpět na naši adresu. Neposílejte na dobírku - takovéto zásilky nebudou přijaty!

Po obdržení a kontrole zboží Vám vrátíme peníze za zboží formou složenky typu C, bankovním převodem na účet kupujícího nebo jiným způsobem, na kterém se obě strany dohodnou ve lhůtě do čtrnácti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce.

Zboží, které jste se rozhodli vrátit musí být nepoškozené a nesmí nést známky použití tak, aby bylo dále plnohodnotně prodejné.

Zákazníkovi je v takovém případě účtován vždy storno poplatek ve výši 150 Kč zahrnující náklady na expedici.

Ochrana osobních údajů

Osobní data (jméno, adresa, telefon, e-mail apod.), která jsou součástí vaší registrace nebo nám byla sdělena během vaší objednávky, jsou naší společností považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přijali jsme taková technická a organizační bezpečnostní opatření, abychom chránili tyto u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob.

Údaje o registrovaných uživatelích nesdělujeme třetím osobám. Výjimku tvoří pouze údaje, které přímo souvisejí s vyřízením vaší objednávky, a to pouze v nutném rozsahu (např. poštovní adresa).

Vyplněním registračního formuláře nám zároveň dáváte souhlas ke shromažďování a archivování vašich osobních údajů. Poskytnutím údajů v registraci souhlasíte s tím, aby společnost KEY Publishing, s. r. o. tyto údaje zpracovávala a využívala pro interní a marketingové potřeby (např. technickou správu webových stránek, zákaznickou administrativu, ankety nebo informování o našich výrobcích a službách). Vaše údaje budeme zpracovávat vždy jen v takovém rozsahu, jaký je k těmto účelům nezbytně nutný.

Novinky v nabídce

David Kolumber Zánik Jugoslávie

Zánik Jugoslávie

David Kolumber

Cena: 264,00 Kč
Běžně za 310,00 Kč

Karel Schelle, Ladislav Vojáček, Jaromír Tauchen Právněhistorická věda

Právněhistorická věda

Karel Schelle, Ladislav Vojáček, Jaromír Tauchen

Cena: 162,00 Kč
Běžně za 190,00 Kč

Zobrazit všechny novinky v nabídce...

Telefon: 777 262 490, e-mail: obchod@keypublishing.cz, více kontaktů...

© 2008 www.keypublishing.cz, webdesign a realizace COVER MEDIA, všechna práva vyhrazena. Tento e-shop je provozován na systému ACTUANA SHOP.